Collection:



Two-Course Meal Kit
Two-Course Meal Kit
- Regular price
- $42.00 $42.00
- Regular price
-
- Sale price
- $42.00
- Unit price
- per
Fine-dining restaurant quality meals, finished in your home in 15-20 minutes. Comes with finishing instructions and a YouTube video demo. Can increase quantities in cart. SERVES ONE, FOOD ONLY. TAX EXEMPT. Please choose featured or vegetarian below.
Menu based upon delivery date chosen at checkout.
Add a dessert for $10.00 here.
Add a single wine pairing for $35.00 + HST here.


